Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Zatvoriť
Tesniaci bitumenový plech PENTAFLEX, 160 mm Expand

Tesniaci bitumenový plech PENTAFLEX, 160 mm

PENTAFLEX

070460

Tesniaci plech slúži ako mechanická zábrana proti tlakovej vode v spojoch základovej dosky a steny. Plech je potrebné zabudovať do čerstvého betónu.

Viac info v BLOG-u

Viac detailov

7,31 €

Tesniaci plech slúži ako mechanická zábrana proti tlakovej vode v spojoch základovej dosky a steny.Plech je potrebné zabudovať do čerstvého betónu.

Biela vaňa začína základovou doskou. Pojem vaňa nevznikol náhodou a znamená, že základová doska a steny sú vodotesné. Najnáročnejším a najdôležitejším detailom je napojenie steny k základovej doske, keďže realizácia sa robí vo viacerých fázach. Najprv sa urobí základová doska a následne na ňu sa debnia steny. Tento spoj je potrebné ošetriť realizácia sa robí vo viacerých fázach. Najprv sa urobí základová doska a následne na ňu sa debnia steny. Tento spoj je potrebné ošetriť bitúmenovým plechom, ktorá sa pripevní o výstuž základovej dosky strmeňmi. Tento plech slúži na to, aby dokázal odolať vodnému stĺpcu podzemnej vody práve v spoji základovej dosky a steny. Je to akási mechanická zábrana, bez ktorej by práve v tomto spoji, keby tam plech nebol, dochádzalo k priesakom spodnej vody.

Cena je uvedená za 1 bm. Množstvo v balení je 20 bm. Dĺžka rolky = 20 bm. 1 balenie = 1 rolka/20 bm. 1 Paleta = 36 kartónov.

Viac info v BLOG-u

  

   

Momentálne produkt nemá žiadnu recenziu

Napísať recenziu

Prijať

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.