JOUANEL svirtinės lakštinio metalo žirklės CL1020-15C
JOUANEL
  • ilgis 1020 mm
  • svoris 380 kg
  • aukštis 780 mm
Na objednávku
i
Výše uplatněné DPH je 0% pro zemi Jungtinės Valstijos.
2908.33 be PVM.
Pagrindinė informacija
  • Rankinės svirtinės skardos lakštų žirklės, skirtos 1 000 mm pločio juostų kirpimui.
  • Šios žirklės gali kirpti 1,5 mm storio plieninę skardą