Lowa Leandro Work PRO GTX - pracovná obuv S3

Lowa Leandro Work PRO GTX - pracovná obuv S3

LOWA LEANDRO PRO GTX je najnovší prírastok kolekcie bezpečnostných topánok bavorského výrobcu. Tieto topánky majú robustnú a vodu odpudzujúcu hovädziu kožu, špičky špice sú vystužené TPU. Membrána Gore-Tex® Performance poskytuje vodotesné a priedušné vlastnosti. Pätka je vyrobená z ocele a ponúka veľa priestoru vo vnútri. Ochrana proti penetrácii je textilná a vytvára flexibilitu a izoláciu.

  

Veľkosti
Na objednávku do 7 - 14 dní
179,00 €
149.17 bez DPH
 

LOWA LEANDRO PRO GTX je najnovší prírastok kolekcie bezpečnostných topánok bavorského výrobcu. Tieto topánky majú robustnú a vodu odpudzujúcu hovädziu kožu, špičky špice sú vystužené TPU. Membrána Gore-Tex® Performance poskytuje vodotesné a priedušné vlastnosti. Pätka je vyrobená z ocele a ponúka veľa priestoru vo vnútri. Ochrana proti penetrácii je textilná a vytvára veľkú flexibilitu a izoláciu. Podrážka z gumy / PU je veľmi odolná a dostatočne profilovaná pre väčšinu povrchov. Farba čierna.

  

Bezpečnostná klasifikácia
Obrázok Názov Popis
monitor-kompozitna-spica.JPG OCEĽOVÁ ŠPICA Chráni prsty pred spadnutými predmetmi a zabraňuje tak zraneniu.
monitor-softnail.JPG OCEĽOVÁ OCHRANA PROTI PREPICHNUTIU
Chráni podrážku pred preniknutím ostrými predmetmi.
lowa-goratex.png GORE-TEX Trvalá nepremokavosť, vysoká priedušnosť, extrémna odolnosť voči mrazu, jedinečná odolnosť pri ohybe, mimoriadne dlhá životnosť.

Velkost_obuv_LOWA

Pohlavie
pánske
Bezpečnosť
S3
Vodeodolnosť
vodeodolné GORE-TEX®
Typ
GORE-TEX®
5860042
Žiadne recenzie

Mohlo by vás zaujať aj

Produkty v rovnakej kategórii: 3

Product added to compare.