close
WINFIX biely - lepiaci tmel na okenné pásky Expand

WINFIX biely - lepiaci tmel na okenné pásky

BATA

1170201

Bezrozpúšťadlové jednozložkové elasticko-plastické lepidlo na báze polymérnej disperzie určené na lepenie okenných napájacích pások Winflex vnútorný/vonkajší. Vykazuje veľmi dobrú prídržnosť na všetky staveb. podklady ako betón, omietka, drevo, ....

Więcej szczegółów

5,99 €

Winfix je bezrozpúšťadlové jednozložkové elasticko-plastické lepidlo na báze polymérnej disperzie určené na lepenie okenných napájacích pások Winflex vnútorný/vonkajší. Používa sa na lepenie Winflex vnútorný/vonkajší v mieste ostenia a slúži zároveň ako stehová (zváracia) pasta pre všetky naše okenné napájacie pásky. Winfix vykazuje veľmi dobrú prídržnosť na všetky stavebné podklady ako betón, omietka, murovacie materiály, cement a drevo, rovnako tak na stavebné elementy ako sú okenné rámy a parapetné dosky. Kvalita výrobku je odskúšaná a certifikovaná predovšetkým na použitie v oblasti utesnenia okien a dverí podľa RAL a DIN 4108-7.

Pri systémovom použití s páskami WINFLEX vonkajší/vnútorný je uvedená skladba produktov vhodná aj na mierne nerovné podklady, povrch ostenia nie je nutné dodatočne penetrovať za podmienky, že je tento súdržný a bez prachu po vŕtaní otvorov na kotvenie okenných prvkov.

Objem: 600 ml

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

WINFIX biely - lepiaci tmel na okenné pásky

WINFIX biely - lepiaci tmel na okenné pásky

Accept

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.