close
MESTO Ferrox Plus 10 l - Postrekovač odformovacieho oleja Expand

MESTO Ferrox Plus 10 l - Postrekovač odformovacieho oleja

MESTO

3585P

Postrekovač určený pre náročné podmienky na stavbách. Je vhodný na striekanie betónových separačných prostriedkov, impregnácie a ďalších stavebných chemikálií. Tento stavebný postrekovač sa dodáva s polstrovanými popruhmi k noseniu na chrbte. Špirálová hadica 2,5 m umožňuje dostatočný priestorový rádius. Po zasunutí piestu čerpadla vo veku sa ľahko prenáša.

Więcej szczegółów

298,80 €

Postrekovač určený pre náročné podmienky na stavbách. Je vhodný na striekanie betónových separačných prostriedkov, impregnácie a ďalších stavebných chemikálií. Tieto postrekovače využíva napríklad firma PERI dodávajúca debnenia. Tento stavebný postrekovač sa dodáva s polstrovanými popruhmi k noseniu na chrbte. Špirálová hadica 2,5 m umožňuje dostatočný priestorový rádius. Po zasunutí piestu čerpadla vo veku sa ľahko prenáša. Je vybavený otvormi pre uloženie rúrky postreku prípadne predlžovacie trúbky. Na veku postrekovača je schránka s náhradnými dielmi.

Technické parametre: plniaca kapacita: 10 l, celkový objem: 13,5 l, hmotnosť: 5,5 kg, pracovný tlak: 6 bar, rozmery balenia: 28,5 x 26 x 65,5 cm, materiál: oceľ,polyester, tesnenie: NBR odolná voči oleju, tryska: ploché prejové trysky s jemným filtrom, spray trubica: mosadz 50 cm, 360 ° otočná, hadica: 2,5 m špirálová hadica s bezpečnostným zámkom.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

MESTO Ferrox Plus 10 l - Postrekovač odformovacieho oleja

MESTO Ferrox Plus 10 l - Postrekovač odformovacieho oleja

Accept

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.